GOLFARNA državno univerzitetno prvenstvo v golfu 2013/14 / National University Golf Championship

V nedeljo, 1. junija, smo na igriščih Golf Cluba Trnovo organizirali državno univerzitetno prvenstvo v golfu in prvenstvo Univerze v Ljubljani. Na sočno nedeljo se je prvenstva udeležilo 15 udeležencev. V ženski konkurenci je zmagala Karolina Šantl Zupan, v moški pa Dejan Robida in Anže Leskovar.

Med petnajstimi tekmovalci je bil le en predstavnik Univerze v Mariboru, vsi ostali so bili študenti ljubljanske univerze in med njimi le dve ženski predstavnici. Med tekmovalci so bili tako igralci in amaterji, igrali pa so na 18 lukenj, ki so jih morali zadeti s čim manj udarci.

»Lep dan, lepa tekma in lep občutek ob zmagi,« pravi državna univerzitetna prvakinja in prvakinja Univerze v Ljubljani, Karolina Šantl Zupan, predstavnica Univerze v Ljubljani, iz Golf Cluba Arboretum. Srebro v obeh merilih je odnesla Teja Burja, študentka Univerze v Ljubljani, iz Golf Cluba Kranjska Gora. več/more…